Filtrovat podle

Dostupnost

Dostupnost

Cena

Cena

  • 2,00 Kč - 4,00 Kč

Velikost

Velikost

Znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu

Povrch

Povrch

Howlitové korálky

Howlit

Posiluje vůli, pomáhá při odstraňování zlozvyků jako jsou kouření, nadměrné pití, přejídání, ale i okusování nehtů apod. , celkově duševně očišťuje. 

Odstraňuje veškeré zplodiny i radioaktivitu z těla, ovlivňuje funkci štítné žlázy a krevní oběh. 

Léčí dýchací orgány, tlusté střevo, bolesti zubů, hlavy a zad, revma, svalové a žaludeční křeče, střeva a žlučník, čistí krev, potlačuje tvorbu cyst a pomáhá při problémech s prostatou.

Howlit

Grid
List

Existuje 3 produktů.

Zobrazení 1-3 z 3 položek

Aktivní filtry

Přírodní Howlit 6mm

Korálky z přírodního Howlitu.  Cena za 1 ks. Velikost 6mm průvlek 1mm. Vhodný především pro znamení lva, panny, vah, ryb a vodnáře, ale i pro všechna ostatní znamení. Korálky jsou přírodní bez jakéhokoliv dobarvování. Vhodné především pro znamení raka, panny, vah, ryb a vodnáře, ale i pro všechna ostatní znamení. K tomuto zboží získáte přívěsek ZDARMA...
Cena 2,10 Kč
Skladem
View Detail

Přírodní Howlit 8mm - matný

Korálky z přírodního Howlitu, zmatněného.  Cena za 1 ks. Velikost 8mm průvlek 1mm. Vhodný především pro znamení raka, panny, vah, ryb a vodnáře, ale i pro všechna ostatní znamení. Korálky jsou přírodní bez jakéhokoliv dobarvování. K tomuto zboží získáte přívěsek ZDARMA, maximální počet je 1 ks na objednávku. 
Cena 3,60 Kč
Na skladě není dostatek produktů

Přírodní Howlit 8mm

Korálky z přírodního Howlitu.  Cena za 1 ks. Velikost 8mm průvlek 1mm. Vhodný především pro znamení lva, panny, vah, ryb a vodnáře, ale i pro všechna ostatní znamení. Korálky jsou přírodní bez jakéhokoliv dobarvování. Vhodné především pro znamení raka, panny, vah, ryb a vodnáře, ale i pro všechna ostatní znamení. K tomuto zboží získáte přívěsek ZDARMA...
Cena 3,50 Kč
Na skladě není dostatek produktů