Často se mě ptáte, podle čeho šperky vybírat a jak se rozhodnout, který je ten pravý. Proto jsem pro Vás sestavila pár bodů, které Vám mohou pomoci se rozhodnout a zjistit, který je pro Vás jako ušitý. Snad Vám to s rozhodovaním alespoň trochu pomůže :)

  • ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU - většinou každého nového zakazníka jako první napadne, že by bylo nejlepší vybrat minerály podle znamení zvěrokruhu. Podle mě to ale není zrovna nejšťastnější volba. Ve většině zdrojů se přiřazení vhodných minerálů k jednotlivým znamením lehce liší a tak nikdy nejde zaručit stoprocentní přesnost a nikdo neví jistě, které rozřazení je to nejsprávnější. Také ne každá osobnost vždy sedí na její znamení (třeba mě by na býka určitě nikdo netipoval :), proto není pro všechny znamení zvěrokruhu směrodatné. Pokud ale stejně pořád o výběr podle Vašeho znamení zvěrokruhu stojíte, můžete se radovat, teď už je výběr snadný, u nás na eshopu toto rozřazení najdete a můžete vesele vybírat :)


  • VZHLED A BARVA - věci, které nás přitahují a připadají nám krásné, nejsou náhodné. Každému připadé krasné něco jiného. Je to jako s chutí k jídlu, tělo si také často říká, že mu něco chybí tím, že na to má chuť. Proto je důležité věnovat pozornost tomu co Vám připadá krasné, ale také tomu, jaké barvy se Vám líbí. Jaké barvy oblečení nejvíce nosíte? Jaké barvy Vás nejvíce vystihují? Jaké barvy se vám nejvíce líbí v přírodě? Tyto barvy jsou dané, jsou to barvy sladěné s naší duší.

  • ZÁMĚR - minerály mohou pomáhat z mnoha ohledů a tak je důležité si říct, k čemu by nám vysněný šperk mohl pomoci. Potřebujete zlepšit soustředění, milostný vztah nebo se snad zbavit deprese? Minerály Vám opravdu mohou pomoci! A to není vše, je dokázané, že určité druhy minerálů mají vliv i na fyzické zdraví. Takže mohou pozitivně působit na správnou funkci srdce, štítné žlázy či menstruační cyklus. 

  • INTUICE - nakonec to nejlepší! Intuice se nesmí podceňovat. Padl Vám nějaký šperk do oka už na začátku? Nebo se pořád vracíte zpět k tomu stejnému minerálu? Tyto vibrace jsou velmi důležité. Čím více budete věřit své intuici, tím větší nakonec bude účinek. 

JDEME NA VYBÍRÁNÍ!