Přívěsek jaspis - hranol

Přívěsek ve tvaru hranolu z přírodního jaspisu o velikosti  39 x 12 x 9 mm a s očkem pro průvlek o rozměrech 5 x 4  mm. Kovové komponenty přívěsků jsou vyrobeny z mosazi s povrchovou úpravou v barvě platiny. 

39,00 Kč
Bez DPH Dodání do 2 - 4 dnů
Počet
Poslední kus skladem

  • Garance kvality Garance kvality
  • Doručení do 2 - 4 dnů Doručení do 2 - 4 dnů
  • Vrácení do 14 dnů ZDARMA Vrácení do 14 dnů ZDARMA

Podporuje toleranci a trpělivost, zbavuje nerozhodnosti, podporuje nezištnost, skromnost, soucit a posiluje dobrou vůli, zjasňuje mysl, potlačuje deprese, chrání před zlobou a nenávistí. 


Podporuje chuť k jídlu, je velkým pomocníkem při léčbě poruch příjmu potravy, jako jsou nechutenství, mentální anorexie či bulimie. Staví krvácení, pomáhá při léčbě ženských onemocnění, zejména vejcovodů a vaječníků, pomáhá při překonávání nevolností v těhotenství i při porodu. Léčí ledviny a močový měchýř, potíže aorty a celého krevního oběhu, srdeční choroby, mozek, onemocnění sluchového ústrojí, nepravidelnosti menstruačního cyklu i neplodnost. Je nápomocen i při léčbě leukémie a zhoubných nádorů a působí jako jejich prevence. Aktivuje funkci jater, žlučníku, sleziny i slinivky, je schopen odstraňovat radioaktivitu z těla.

Výrobce neuvedl detailní informace o složení povrchové vrstvy kovových komponentů a výrobek tedy může obsahovat alergenní nikl nebo jiné kovy v povolených množství, které nejsou vhodné pro alergiky.

Vlivem barevného nastavení monitoru se může barva zboží lehce lišit od skutečnosti.

2050
1 Položka

Parametry

Tvar
Hranol
Barva
Hnědá
Materiál
Jaspis

8 dalších produktů ve stejné kategorii: